رنگ وبسایت

  1. خانه
  2. درباره ی ما
image description

درباره پژوهشکده کیمیازی

پژوهشکده کیمیازی با هدف پاسخگویی به نیاز روز افزون جامعه علمی کشور به بررسی های آنالیزی با دقت وصحت بالا درفروردین سال 1389 آغاز به کار کرد. برای استفاده بهینه از توان متخصصین داخلی به منظور رفع نیازهای صنایع و واحد های تولیدی و همچنین بخش های مسئول در زمینه حفظ سلامت جامعه و گروه های فعال در زمینه های زیستی و با توجه به همپوشانی رو به گسترش علوم، وجود مرکزی که امکان ارائه همزمان خدمات با کیفیت و قابل اطمینان با استفاده از دستگاه های دقیق و به روز را به تمامی این گروها داشته باشد، ضروری احساس می شود. در این راستا پژوهشکده کیمیازی فعالیت خود را به دو بخش آنالیز مواد و فناوری زیستی معطوف کرده است.

در بخش آنالیز مواد امکان شناسایی و آنالیز مواد مختلف معلوم و مجهول در مقادیر و حالت های مختلف تا دقتppb قابل انجام میباشد. همچنین بررسی های کمی و کیفی نمونه های آلی از قبیل داروها و سموم همچنین بررسی های شیمیایی و فیزیکی بر روی نانوذرات ازجمله فعالیت های این مرکز می باشد.

در بخش فناوری زیستی، که شامل دو بخش ژنتیک و میکروبیولوژی می باشد، خدمات مختلفی شامل استخراج ماده ژنتیکی از نمونه های گوناگون، تعیین توالی و طول قطعات DNA، تعیین هویت و تأیید پدر فرزندی، تعیین آلودگی محیطی، شناسایی و تشخیص میکروارگانیسم ها شامل ویروس ها، باکتری ها وقارچ ها و... ارایه می گردد. امید است که این مرکز بتواند در پیشرفت علمی کشور در زمینه ی آنالیز مواد و بررسی های زیست شناسی و ژنتیک سهمی داشته باشد.

ورود مشتریان

پس از ثبت نام علاوه بر سفارش خدمات میتوانید از وضعیت سفارش خود مطلع شوید
اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید میتوانید از اینجا آن را عوض کنید